Ankarada Battaniye Yıkama

BATTANİYE YIKAMADA KALİTE
Kış mevsiminin gelişi ile çıkan kışlıklar havanın ısınmasıyla yıkanıp kaldırılır. Kış denince aklımıza ilk sırada gelen ev eşyalarımızdan birisi de battaniyelerdir. Baharın gelişi ile battaniye yıkama bir ihtiyaç haline gelir. Temizlenip kaldırılan ürünlerin tekrar kullanılabilir niteliklerini koruması için özel işlemlerin uygulanması gerekmektedir. Firmamız battaniyelerinizin ilk günkü niteliklerini koruması için ürünün yapısına zarar vermeyecek ancak en temiz hale gelecek şekilde yıkanmasını sağlamaktadır.
Battaniye seçerken ilk olarak estetik olması yani desenlerine dikkat ederiz. Ancak uzun ömürlü bir ürün kullanımı için ilk olarak yapım malzemelerine önem vermeliyiz. Örneğin pamuk içeriği yüksek bir battaniye seçersek, ısıyı muhafazasının daha yüksek, estetik olarak daha güzel bir görüntüye sahip ancak yıkama sonrası deforme oranı yüksek bir ürün almış olabiliriz. Firmamız bu deforme oranının minimum oranda olacağı ürünün cinsine özel yıkama makinelerinde ve o ürüne özel çözeltiler kullanarak battaniye yıkama yapmaktadır. Veyahut yün battaniyeniz varsa bu tür bir üründe kullanım kaynaklı tiftik oluşumu görülür ve bunun ile mücadele için uzman yardımı gerekmektedir.
Battaniye seçerken dikkat edilecek bir diğer husus ise tüylenme oranıdır. Kullanım sonucunda iplikleri ayrılan bir battaniye hem sürekli evimizde tüy topaklarının oluşmasına hemde tüy bırakma oranına göre alerjiye neden olabilir. Solunum yollarından ciğerimize kaçabilen tüy parçacıkları kist ve benzeri oluşumlara neden olabilir. Bu tür riskleri minimuma indirmek için kaliteli bir yıkama işlemi yapılmalıdır.
Adreslerinizden alınan battaniyelerde ilk olarak leke tespiti yapılır. Lekenin türüne göre seçilen çözelti uygulanır. Leke kontrol edilir. Bu aşamayı müteakiben battaniyeniz endüstriyel nitelikli özel yıkama makinesine konulur. Yeterli görülen sürede yıkanır ve kuruması için özel kurutma alanına götürülür. Kuruması tamamlanan ürün, size teslim edilmek üzere dağıtım birimine aktarılır. Firmamız battaniye yıkama da gelişen ve yenilenen teknik ve teknolojileri yakından takip edip bünyesine katmakta ve siz değerli müşterilerimizin görüş, öneri ve tavsiyelerine öncelik vermektedir.
Alanında uzman birimlerce sizleri kalite ve hijyen ile en uygun fiyatlarla buluşturma misyonunu şiar edinmiş firmamız her sezona özel battaniye yıkama kampanyaları düzenlemektedir. Kampanyalarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi sabah 8.00 akşam 20.00 saat aralığında dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.
Ankara Battaniye Yıkama Facebook SayfasıAnkara Battaniye Yıkama Twitter SayfasıAnkara Battaniye Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK